

Ультрафіолетовий стерилізатор для дезинфекції Usams US-ZB210 Smart Portable Toilet UV Lamp White
499 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZB210XDH01
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Usams US-ZB210 — бактерицидна ультрафіолетова лампа з дисплеєм, яку можна встановити на внутрішню заслінку унітазу. Стерилізаційна лампа UV-C — це найпотужніший тип пристрою, який знищує 99,9% бактерій з поверхні. Він ефективно знищує всі види бактерій, вірусів, плісняви та грибків та усуває потребу в хімічних речовинах.
Usams US-ZB210 працює від акумулятора з ємністю 500 мАг. Час зарядки — 1–2 год. Потужність лампи — 1 Вт.
Аксесуари: основа для кріплення унітазу — 1, зарядний кабель Type-C — 1, таблетки для ароматерапії — 3, клейка стрічка — 1, кілька туалетних паперів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Выходная мощность | 1 W Вт |
| Питание | 5V/1A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS |
| Мoдель | US-ZB210 |
| Розміри | 126,2 * 39,5 * 23,7 мм |
| Время работы | 2 години мин |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴



