Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Alpha Series Jump Starter 600A Cosmic Black
1 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: C00259200121-00
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Alpha Series Jump starter 600A (C00259200121-00) не тільки допоможе легко та безпечно завести автомобіль, але й має компактні розміри, завдяки чому прилад можна завжди тримати під рукою. Прилад стане для вас чудовим помічником, коли потужності акумулятора не вистачатиме для запуску двигуна, а також допоможе реанімувати батарею телефону або планшета, що сів на ходу.
Цей компактний та потужний зарядний пристрій оснащений літій-полімерною батареєю ємністю 6000 мАг, що дозволяє з легкістю запускати двигун автомобіля з пусковим струмом до 600 А. У комплекті з Jump Starter поставляється кабель для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети та ноутбуки. Пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Alpha Series Jump starter 600A оснащений вхідним роз’ємом USB Type-C (5V/3A) та вихідним USB-А (5V/3A). Вихідної сили струму достатньо для підзарядки таких пристроїв, як повербанк, телефон, навушники, селфі-палки, планшет.
Jump Starter має безліч корисних функцій, включаючи вбудований ліхтарик з декількома режимами освітлення, такими як яскраве світло, режим мерехтіння та режим S.O.S. На лицьовій панелі пристрою розташований круговий LED-індикатор для відображення запасу енергії, що залишився. Однією з особливостей Jump Starter є його компактний та портативний дизайн. Він легкий та зручний у використанні, що дозволяє легко зберігати його в автомобілі та використовувати у разі виникнення проблем із акумулятором. Крім того, Jump Starter має захист від перезарядки, короткого замикання та перевантаження, що робить його безпечним у використанні, а міцний корпус виготовлений з високоякісних матеріалів та стійкий до подряпин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | рівня заряду |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Вид товара | Автомобільний пуско-зарядний пристрій |
| Цвет | Cosmic Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Energy Alpha Series Jump Starter 600A |
| Особенности | Відповідні моделі авто: бензинові двигуни до 4,0 л або дизельні двигуни до 2,5 л |
| Пусковой ток | 600 А |
| Підключення до мережі автомобіля | роз’єми-«крокодили» |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розіміри пристрою | 131 х 52 х 49 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴










