Вигнутий монітор KOORUI з екраном VA 23,6 дюйма забезпечує роздільну здатність 1920 x 1080 при частоті 60 Гц, яка захоплює дух. Вигнутий на 1800 градусів дизайн повністю занурює вас у робочий пейзаж, коли зображення, здається, обертається навколо вас для глибокого та захоплюючого досвіду.
ШИРОКА СУМІСНІСТЬ
23,6-дюймовий вигнутий комп’ютерний монітор KOORUI оснащений 1 портом HDMI і портом VGA, легкий доступ до ваших улюблених пристроїв за допомогою 1 кабелю, сумісний з більшістю ноутбуків і ПК.
ПАНОРАМНИЙ ПЕРЕГЛЯД
Завдяки 3-сторонньому дисплею з мікрорамками та ультрашироким кутом огляду 178°, яскраві деталі практично з будь-якого положення з незмінним кольором і чіткістю зображення під будь-яким горизонтальним і вертикальним кутами огляду. Він охоплює 99% колірної гами RGB і 16,7 мільйонів глибини кольорів для покращеної точності та детального відображення кольорів, забезпечує чіткішу, плавну та чудову продуктивність в іграх/мультимедіа.
РЕГУЛЬОВАНИЙ НАХИЛ
Цей вигнутий ігровий монітор можна нахиляти на 15 градусів назад і 5 градусів вперед, додана функція нахилу забезпечить кілька варіантів пошуку оптимального кута для перегляду екрана, щоб працювати та переглядати веб-сторінки з легкістю.
ЛЕГКО ДЛЯ ВАШИХ ОЧЕЙ
23,8-дюймові комп’ютерні монітори можуть ефективно зменшити пошкодження від випромінювання синього світла, уникати мерехтіння, піклуватися про очі та полегшити перегляд протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koorui |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Монітор |
| Вхідний роз’єм | DP1.2 / HDMI2.0 / HDMI1.4 |
| Диагональ экрана | 23.6" дюйм |
| Діапазон потужності | 60 Гц |
| Цветовая гамма | sRGB 99% |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | Алюміній, пластик |
| Мoдель | 24N5C |
| Назначение | Для геймінгу |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Розміри | 17.6 х 54.2 х 42.4 см |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип панели | VA (вигнутий екран) |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/㎡ |
Информация для заказа
- Цена: 4 399 ₴







