23,8-дюймовий монітор використовує екран нового покоління VA, який охоплює 99% колірної гами SRGB і 8-бітний рівень сірого понад 16,7 млн. кольорів. Таким чином, бізнес-монітор може на 100% відновити справжні кольори та представити яскраві деталі. Крім того, широкий кут огляду 178° цього VA-монітора дозволяє насолоджуватися чіткими, чіткими та делікатними зображеннями під будь-яким кутом.
НАДЗВИЧАЙНИЙ КОМФОРТ ПЕРЕГЛЯДУ
Знайдіть найкраще положення для перегляду нахиляючи екран на 5 градусів вперед або 15 градусів назад. Технологія Flicker-Free і фільтр синього світла дозволяють насолоджуватися надзвичайно плавною грою або працювати цілий день, не відчуваючи дискомфорту в очах.
УЛЬТРАТОНКИЙ ДИЗАЙН
23,8-дюймовий бізнес-комп’ютерний монітор KOORUI має дизайн без країв, щоб зробити картину повнішою при підключенні кількох моніторів. Чудовий вибір бізнес-дисплея для настільного ПК або ноутбука вдома.
ПОРТИ
Монітори KOORUI забезпечують відеоінтерфейси через порти HDMI і VGA. Цей монітор HDMI має частоту оновлення 75 Гц (сумісний із більшістю звичайних відеокарт) і роздільну здатність FHD 1920x1080p. Ви можете підключити безрамковий монітор до Xbox, ПК, ноутбуків тощо, передаючи високоякісні зображення, будь-яке перемикання між офісом і розвагами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koorui |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Монітор |
| Вхідний роз’єм | DP1.2 / HDMI2.0 / HDMI1.4 |
| Диагональ экрана | 23,8’’ дюйм |
| Діапазон потужності | 1080P 75 Гц |
| Цветовая гамма | sRGB 99% |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | 24N1A |
| Назначение | Для комп’ютерів |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Розміри | 42.3 х 54.2 х 18.1 см |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип панели | VA (вигнутий екран) |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/㎡ |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴








