
Ультрафіолетовий стерилізатор для дезінфекції Usams US-ZB150 Ultraviolet Sterilizer White
699 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZB150XDH01
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Usams US-ZB150 — портативний УФ-дезінфекційний стерилізатор. УФ-випромінювання здатне знищити до 99.9% бактерій на поверхні, а значить допоможе позбутися від небезпечних захворювань.
Може використовуватися для дезінфекції масок, окулярів, ювелірних виробів та інших предметів. Дана модель має великий діапазон УФ хвилі на відміну від попередніх моделей, а значить більш ефективна. Корисна річ для використання як вдома, так і в офісі чи в подорожі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 5 W Вт |
| Довжина хвилі UV-випромінювання | 270-400 нм |
| Питание | 5V/1A |
| Цвет | white |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | US-ZB150 |
| Розміри | 22,4 x 11,1 x 5,2 см |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴



