Штатив-тримач Ulanzi UURig Table-Top Universal Live Broadcast Stand (UV-2089 )
3 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: UV-2089
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Багатофункціональна стійка-тримач Ulanzi UURig Universal Desktop Livestream Stand для блогерів, стримерів, творців контенту, яка усуває проблему розміщення камери, мікрофона, освітлення та іншого обладнання на столі. Аксесуар позбавляє від громіздких конструкцій, комбінацій підставок, тримачів, поворотних кріплень тощо.
СТІЙКА ТА ТРИМАЧІ
Ulanzi Universal Desktop Livestream Stand складається з центральної вертикальної стійки (заввишки 70 см) і трьох горизонтальних шарнірних утримувачів, які вільно переміщуються вгору і вниз. Кожен із трьох тримачів витримує навантаження до 2 кг і має унікальний дизайн для виконання різних функцій.
ТРИМАЧ КАМЕРИ
Дана частина має двосекційний горизонтальний кронштейн і регульований за вистоєм монопод, який закінчується кульовою головкою. Доступні регулювання вильоту від 0 до 51 см, висоти до 32 см. Кульова головка обладнана швидкознімною платформою і можливістю нахилу камери на 90°.
ТРИМАЧ СВІТЛА
Складається з трьох секцій по 28 см, які забезпечують максимальне горизонтальне віддалення від центральної стійки до 74 см. Комбіноване студійне кріплення 16 мм і стандартне різьбове 1/4 забезпечують сумісність з будь-яким світловим обладнанням.
ТРИМАЧ МІКРОФОНА
Представлений у вигляді двосекційної горизонтальної частини (загальною довжиною до 74 см) і пантографа. Останній є найкращим типом кріплення мікрофона, оскільки має всі необхідні регулювання положення: двох осей по 170° і однієї на 270°. Пантограф обладнаний різьбовим кріпленням 3/8 і тримачем мікрофона.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,8 кг |
| Вид товара | Штатив-тримач |
| Висота штативу | 70 см |
| Додаткові характеристики, штативи | 3 універсальні шарнірні тримачі, максимальне навантаження кожного — 2 кг |
| Колір штативу | Black |
| Комплектация | Основа з кріпленням до столу 35 см; подовжувач 35 см; два горизонтальних кронштейни 51 см; один кронштейн 74 см; пантограф; кульова головка |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | UURig Table-Top Universal Live Broadcast Stand |
| Совместимость | камери, світло, веб-камери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Тип крепежа | Різьба 1/4"; різьба 3/8" |
| Тип штативу | Настільний штатив |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴










