NIIMBOT D11 (white) — багатофункціональний портативний термопринтер для друку будь-яких стікерів та етикеток в один клік. Пристрій має ергономічний дизайн, міцний корпус з якісного ABS пластику та незначні габарити й вагу, що забезпечують зручне транспортування та використання в різних умовах. Термопринтер з’єднується зі смартфоном за допомогою Bluetooth та підтримує системи IOS та Аndroid. Для роботи з NIIMBOT D11 потрібно завантажити безкоштовний додаток NIIMBOT App в Play Store для пристроїв Android, а також у App Store для пристроїв IOS.
ІНТЕРФЕЙС
Додаток має зручний інтерфейс і велику кількість шаблонів та шрифтів, які допоможуть створити вашу власну унікальну етикетку. На етикетках можна друкувати слова, зображення, штрих-коди, QR-коди тощо. Також є можливість експортувати дані з Excel у додаток NIIMBOT App. Стікери друкуються на спеціальних термоетикетках без додаткового використання чорнил.
ВИКОРИСТАННЯ
Термоетикетки мають захист від вологи і жиру, їх легко наклеювати та знімати. Літієва батарея ємністю 1200 mAh забезпечує безперервний друк з роздільною здатністю 203 dpi упродовж 4‒5 годин зі швидкістю 30 ~ 60 мм/с. Ручний термопринтер етикеток NIIMBOT D11 (white) застосовують для комерційної роздрібної торгівлі, систематизації документів в офісі, класифікації предметів, навчання і творчості, побутових потреб, на торговельних складах, у медичних лабораторіях та установах, фармацевтичній сфері тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NIIMBOT |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Вес | 208 грам |
| Вид товара | Термопринтер для друку наклейок |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет | white |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | D11 |
| Особенности | Ресурс друкарської голівки 50 км |
| Підтримка ширини рулону з етикетками | 15 мм |
| Розмір принтера | 132 мм х 78 мм х 29 мм |
| Тип друку | Термодрук |
| Скорость печати | 30 - 60 мм/с |
| Ширина друку головки | 12 мм |
| Щільність друку DPI | 203 dpi |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴







