SSD M.2 ADATA LEGEND 710 1TB 2280 PCIeGen 3x4 3D NAND Read/Write: 2400/1800 MB/sec
3 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: ALEG-710-1TCS
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
LEGEND 710 використовує інтерфейс PCIe Gen3x4 і відповідає стандарту NVMe 1.4 за стійкою швидкістю читання та запису до 2 400/1 800 МБ в секунду. Специфікація M.2 2280 забезпечує роботу з новітніми платформами Intel та AMD, включаючи настільні ПК та ноутбуки.
СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ
Непомітна, але вишукана конструкція радіатора в серії LEGEND 710 виконана в королівському синьому кольорі з витонченою золотою кромкою. Радіатор знижує температуру на 15%, забезпечуючи оптимальну ефективність та стабільність роботи.
КОРИСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ
Творчість не чекає! Серія LEGEND 710 оснащена функцією кешування SLC та технологією HMB (Host Memory Buffer) для бездоганної роботи.
ЗАХИСТ ВАШИХ ШЕДЕВРІВ
Завдяки LDPC (коду парності з низькою щільністю) серія LEGEND 710 забезпечує точну та безпечну передачу даних.
TOOLBOX ДЛЯ SSD
Toolbox для SSD автоматично забезпечує оновлення мікропрограми для оптимальної продуктивності та дозволяє стежити за станом диска та терміном його служби за допомогою атрибутів SMART: технології самоконтролю, аналізу та звітності. А також з його допомогою можна стежити за поточною робочою температурою, ємністю та загальним обсягом пам'яті, що використовується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADATA |
| Вид | Внутренний |
| Интерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Объем накопителя | 1024 GB |
| Скорость записи | 1800 Мб/сек |
| Скорость считывания | 2400 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Накопичувач |
| Група ємності | 960-1024GB |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Размер | 80 х 22 х 3.13 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір M2 | M.2 2280 |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴








