NIIMBOT B21 — портативний, мобільний термопринтер, за допомогою якого в один клік можна роздрукувати будь-які стікери та етикетки прямо тут і зараз!
ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
Етикетки надруковані на принтері можуть використовуватися у багатьох сферах:
- для бізнесу (QR cod, BAR cod, візитки);
- для роботи (для позначення кабелів, таблиці, надписи для документів);
- для навчання, творчості;
- для дому (для кухні, для продуктів, речей, ліків).
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТА ШВИДКИЙ
За допомогою Bluetooth телефон (на базі IOS, Android) підключається до принтера. NIIMBOT B21 дозволяє здійснити масовий друк, що набагато полегшує та пришвидшує Вашу роботу. При цьому швидкість друку складає 30 — 60 мм/с. Ширина друку — 48 мм.
БЕЗКОШТОВНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВЛАСНИХ СТІКЕРІВ
Для роботи з принтером необхідно завантажити безкоштовний додаток NIIMBOT App. Додаток має зручний інтерфейс та дозоляє створювати різноманітні стікери. В додатку є велика кількість шаблонів, шрифтів, лого, можливість конвертувати зображення в текст та додавати текст голосом. Крім того, при створенні власного акаунта можна безкоштовно зберігати всі свої шаблони для подальшого використання.
ЯКІСНИЙ ДРУК
Стікери друкуються на термоетикетках без додаткового використання чорнил. Етикетка легко клеїться та знімається не залишаючи слідів. Термодрук чутливий до впливів зовнішніх факторів — волога, сонячне світло, олія, температура, хімія, спирти. Фірмові наклейки ніімбот багатошарові та містять захисне глянцеве покриття. Таке покриття тимчасово (короткостроковий контакт) захищає надпис від вологи, світла та олій. Виробником не рекомендується використовувати термонаклейки для цілей, які передбачають постійний вплив зовнішніх чинників, оскільки це зменшує цикл життя наклейки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NIIMBOT |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Вес | 505 грам |
| Вид товара | Термопринтер для друку наклейок |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | B21 |
| Особенности | Ресурс друкарської голівки 50 км |
| Підтримка ширини рулону з етикетками | 20 - 53 мм |
| Розмір принтера | 130 мм х 95 мм х 60 мм |
| Тип друку | Термодрук |
| Скорость печати | 30 - 60 мм/с |
| Ширина друку головки | 48 мм |
| Щільність друку DPI | 203 dpi |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴






