



Штатив Ulanzi CLAW octopus quick release camera tripod (UV-T061CNB1 MT-68)
2 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: UV-T061CNB1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Штатив Ulanzi CLAW MT-68 з високою стійкістю та здатністю витримувати навантаження до 3кг, що досягнуто за рахунок посиленої алюмінієвої основи. Ніжки штатива-восьминога мають підвищену гнучкість, вони вкриті еластичною гумою і не втрачають своїх властивостей після багаторазової зміни форми.
ГОЛОВКА ШТАТИВА
Штатив-восьминіг обладнаний кульовою головкою з надійною фіксацією та швидкознімним кріпленням — встановлення та демонтаж платформи з камерою відбуваються одним натисканням на клавішу. Швидкознімна система сумісна з усією серією кріплень CLAW. При необхідності головка може бути знята зі штатива для використання двох аксесуарів окремо.
ПРАКТИЧНІСТЬ ШТАТИВУ
Крім основного кріплення камери або іншого пристрою на різьблення 1/4, штатив надає можливість закріпити додаткове обладнання, таке як освітлення, мікрофон. Для цих цілей доступний холодний черевик на корпусі кульової головки та різьбове з'єднання 1/4 на ніжці штатива.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 488 г |
| Вид товара | Штатив |
| Висота штативу | 22,2 см |
| Додаткові характеристики, штативи | Гнучкі ніжки |
| Колір штативу | Black |
| Комплектация | Штатив, кульова головка |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюміній+гума |
| Мoдель | MT-68 |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, обертається на 360° |
| Размер | 250 х 49 х 49 мм |
| Совместимость | камери, світло, веб-камери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Тип крепежа | Кріплення CLAW, різьба 1/4", холодний черевик |
| Тип штативу | Гнучкий штатив |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴



