Портативний жорсткий диск Apacer AC630 дозволить зберігати ваші дані і всю необхідну інформацію.Apacer AC630 міцний і надійний, ударостійкий, а також захищений від проникнення пилу та вологи.Поставляється дана модель в моноблочній гумової рамці, яка укріплена додатковим захистом по кутам і сторонам. Apacer AC630 сумісний з USB 3.1 Gen 1.Жорсткий диск оснащений зручним кабелем.Висока швидкість передачі даних жорсткого диску дозволить миттєво робити резервні копії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Зовнішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 625 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір диска | Черно-помаранчевий |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | AC630 |
| Розмір | 143,3 x 92,9 x 20,1 мм |
| Сумісність із брендом | Поставляється в моноблочній гумової рамці, яка укріплена додатковим захистом по кутам і сторонам. |
| Тип живлення | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴




