PHD External 2.5'' ADATA USB 3.1 DashDrive Durable HD330 1TB Blue
2 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: AHD330-1TU31-CBL
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Зовнішній жорсткий диск HD330 компанії ADATA ємністю 1 ТБ забезпечує збереження ваших даних за рахунок використання силіконового чохла зовні, а також запатентованих вібродатчиків ADATA та програмного забезпечення Backup ToGo з AES-256-бітним шифруванням усередині. Однак, незважаючи на свою міцність, HD330 відрізняється тонким форм-фактором 16,2 мм, тому на нього приємно дивитися і зручно переносити.
МІЦНИЙ ЗОВНІШНІЙ ЗАХИСТ
Міцний захист HD330 починається зовні — з довговічного силіконового чохла, що амортизує, здатного витримати удари, падіння і всі життєві негаразди.
БІЛЬШЕ ПАМ'ЯТІ ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДАНИХ
У наш час відеоконтенту високої чіткості занадто багато пам'яті не буває. Завдяки ємності 1 ТБ, з HD330 ви завжди захищені та готові до резервного копіювання всіх пісень, фільмів, фотографій та іншої інформації.
ПОВНИЙ ЗАХИСТ ВІД ПОМИЛОК І ПОШКОДЖЕНЬ СЕКТОРІВ
Дуже небагато жорстких дисків продовжують працювати навіть після падіння або ударів, внаслідок яких з'являються помилки та пошкоджені сектори. Завдяки запатентованим вібродатчикам ADATA вся робота диска припиняється у разі виявлення механічних ударів. Робота відновлюється, щойно мине загроза. Користувач отримує повну інформацію за допомогою чіткого індикатора стану.
БЕЗПЕКА ДАНИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ШИФРУВАННЯМ ПО ПРОТОКОЛУ AES
Програмне забезпечення Backup ToGo з AES-256-бітним шифруванням та захистом паролем дозволяє зберегти важливі дані від сторонніх очей.
ПРИЗНАЧЕНО ДЛЯ ІГРОВОЇ КОНСОЛІ
HD330 підтримує підключення до ігрових консолей і може використовуватися як резервне сховище ігор, які не використовуються в даний час.
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ РОЗУМНОГО РЕЗЕРВНОГО КОПІЮВАННЯ BACKUP TOGO
У Backup ToGo використовується алгоритм для інтелектуального та зручного резервного копіювання ваших даних. Встановіть бажаний розклад резервного копіювання і більше не турбуйтеся про втрату даних! Більше того, Backup ToGo має функцію хмарного резервного копіювання, яка підтримує резервне копіювання у хмарі, на локальних жорстких дисках і навіть на мобільних пристроях. Backup ToGo — інструмент з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який дозволяє легко і швидко резервувати дані!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adata Technology |
| Вид | Зовнішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 625 Мб/сек |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Зовнішній жорсткий диск |
| Колір диска | Синій |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | DashDrive Durable HD330 |
| Розмір | 132,7 х 88,9 х 16,2 мм |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Тип живлення | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴








