АC236 USB 3.1 Gen 1 це портативний жорсткий диск з новим барвистим дизайном від Apacer.
Чотири кольору і різні можливості зберігання даних для будь-якого стилю. AC236 важить всього 140г при ємності накопичувача 2TB.
Екстремально легкий і ультра-тонкий. З товщиною всього 11 мм, він легко вміщується в кишені і стає легким портативним помічником для зберігання.
Переміщайте великі файли, фото архіви або дивіться фільми в HD якості в будь-якому місці.
Суворе тестування на 10 000 підключень / відключень, дозволяє забезпечити преміальну якість USB роз'єму навіть при тривалому використанні, забезпечуючи стабільне читання і передачу даних. AC236 має вбудовану функцію смарт-управління живленням, яка автоматично перемикається на режим енергозбереження, якщо передача даних припиняється протягом 10 хвилин або більше, ефективно продовжуючи термін служби диска.
Портативний жорсткий диск Apacer разом з програмою Apacer Data Manager надають безпечну і зручну платформу для зберігання даних, яка підтримує односпрямовану і двосторонню синхронізацію, дає можливість резервного копіювання важливих особистих файлів і ефективно підвищує продуктивність роботи, що робить Ваше життя ще більш комфортною завдяки зручній системі цифрового зберігання даних!
Також додається USB-кабель, керівництво по швидкому запуску.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 2000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 140 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Червоний |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | AC236 |
| Размер | 128.5 x 79.4 x 11.2мм |
| Совместимость с брендом | Ультратонкий |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴




