



PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 1TB Slim Black
2 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: AHV620S-1TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ще більш тонкий дизайн
У моделі HV620S перевірена продуктивність і надійність наявних зовнішніх жорстких дисків 2.5 дюйма представлена в новому дизайні. За товщини всього 11.5 мм диск має дуже елегантний вигляд, є надзвичайно компактним і легко поміщається в дипломаті чи рюкзаку. На діловій зустрічі чи в поході на природу диск HV620S не займе багато місця і завжди матиме стильний вигляд.
Захист від подряпин
Опуклі кромки по краях накопичувача захищають поверхню від подряпин, коли диск перебуває в горизонтальному положенні.
Елегантний глянцевий корпус
Витончені контури та гладка світловідбивна поверхня диска HV620S підкреслюють тонкий і елегантний зовнішній вигляд пристрою. Він ідеально підійде всім, хто любить демонструвати імідж професіонала або технічну обізнаність.
СД-індикатор показує стан передавання
Яскравий синій світлодіод дає змогу дізнатися про зчитування даних із диска HV620S або запис на нього. Це допоможе вам запобігти відключенню диска під час операцій читання/запису.
Призначено для ігрової консолі
HV620S підтримує під'єднання до ігрових консолей і може використовуватися як резервне сховище для ігор, які не використовуються зараз.
Фактичний час завантаження залежить від конкретної гри. Для роботи з ігровими консолями зовнішньому твердотільному накопичувачу може знадобитися переформатування.
Підтримка зовнішніх запам'ятовуючих пристроїв залежить від конкретної ігрової консолі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adata Technology |
| Вид | Зовнішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 625 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 152 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | HV620S |
| Розмір | 115 x 78 x 11,5 мм |
| Тип живлення | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴



