Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A73 mini PD20W GaN USB-C charger Black
329 ₴
- В наличии
- Код: 6974316282648
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ACEFAST A73 mini PD20W GaN USB-C charger Black — це мережевий зарядний пристрій виконаний за технологією GaN-зарядок. Має вихідну потужність 20 Вт, підтримку стандарту PD, завдяки чому впорається із зарядкою вашого ґаджета вдвічі швидше звичайного МЗП.
Чому варто обрати GaN зарядку?
1. Енергоефективність. GaN-зарядки мають на 10-15% нижчі показники втрати енергії ніж класичні кремнієві зарядки.
2. Безпека. GaN-зарядки мають більш високий діапазон робочої температури без перегрівань. Оскільки нітрид галію може витримувати і проводити більш високу напругу та вищі температури, ніж кремній.
Основні характеристики ACEFAST A73 mini:
— Потужність: 20 Вт, підтримка стандарту швидкої зарядки PD.
— Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик (PC). Надійний та міцний матеріал, що забезпечує тривале використання зарядного пристрою.
— Розміри: 70,5 х 30,5 х 30,5мм. Вага — 39 грами.
— Сертифікація: CE, RoHS, EAC, ERP6 — повністю безпечний МЗП, сертифікований для використання з ґаджетами на базі ОС Android. Чудово впорається із зарядкою iPhone, iPad з використанням кабелю USB-C — Lightning роз'ємами.
— Зарядний пристрій GaN має більш стабільну зарядку та менше нагрівання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 39 |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100-240 V, 0.5 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | A73 mini GaN |
| Тип разъема | Type-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
Информация для заказа
- Цена: 329 ₴








