Автомобільний пилосос HOCO ZP6 Speed portable car vacuum cleaner White
749 ₴
- В наличии
- Код: 6942007604147
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO ZP6 Speed Portable Car Vacuum Cleaner White — це потужний і компактний пилосос, створений для того, щоб ви могли підтримувати чистоту свого авто в будь-який час. Ця модель також підходить для прибирання будинку.
Завдяки потужності всмоктування 4300 Па прилад чудово справляється з видаленням забруднень у важкодоступних місцях. Надійний мідний двигун забезпечує тривалий термін служби пилососу.
Місткість акумулятора 4000 мАч надає час безперервної роботи до 20 хвилин. Цього часу вистачає для ретельного збирання будь-якого автомобіля.
Система HEPA дозволяє промивати сітку фільтрації та використовувати її багаторазово.
Малий розмір і невелика вага роблять Hoco ZP6 легко переносимим, що дозволяє зберігати його в будь-якому місці. Без насадки пилосос збирає пил та дрібне сміття, а за допомогою насадки-щітки він без проблем проникає у вузькі та віддалені місця, наприклад, у вихідний отвір кондиціонера. Відсік для сміття (пилозбірник) з легкістю відкривається та чиститься.
Девайс має приємний практичний дизайн. Пилосос повністю складається, а подвійне натискання на кнопку включення активує LED-підсвічування, яке висвітлює робочий простір у темряві.
Автомобільний пилосос Hoco ZP6 стане вашим незамінним помічником і зробить керування більш комфортним.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Вес | 413 г |
| Вид товара | Автомобільний пилосос |
| Цвет | white |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | ZP6 |
| Объем контейнера для мусора | 120 мл |
| Мощность | 55 Вт Вт |
| Рабочее давление | 4300 Па |
| Розіміри пристрою | 190 х 56 х 88 мм |
| Тип уборки | Сухе |
| Тип фильтра | НЕРА |
| Час роботи, хв | 20 хв |
| Основные | |
| Питание | Аккумулятор |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴










