


Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
399 ₴
- В наличии
- Код: 6974316282662
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black — це мережевий зарядний пристрій виконаний за технологією GaN-зарядок. Він має вихідну потужність 30 Вт та підтримку стандарту PD, завдяки чому впорається із зарядкою вашого ґаджета вдвічі швидше звичайного МЗП.
GaN-зарядки мають на 10-15% нижчі показники втрати енергії ніж класичні кремнієві зарядки. До того ж вони мають вищий діапазон робочої температури, що запобігає перегріванню. Це робить ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black не лише потужною, а й безпечною.
Завдяки високій потужності зарядний пристрій підходить не лише для заряджання смартфонів і планшетів, а й для ноутбуків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 48 |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 30 W Вт |
| Вхід | 100–240 V, 0.8 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | A77 mini |
| Тип разъема | Type C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴



