Шарнірне кріплення Ulanzi CO17 Super Clamp With Dual Ballhead Magic Arm (UV-C046GBB1 CO17)
1 499 ₴
- В наличии
- Код: C046GBB1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ulanzi CO17 Super Clamp with Dual Ballhead Magic Arm . Цей універсальний Super Clamp легко кріпиться до мотоциклів, велосипедів, штативів, столів тощо. Його конструкція проти ковзання забезпечує надійне зчеплення з поверхнями шириною від 1,2 до 5,8 см. Подвійна кулькова головка пропонує гнучкі налаштування на 360°, забезпечуючи різноманітні кути зйомки. Ви можете змінювати кулькові головки, щоб розширити свої можливості, з вантажопідйомністю 3,5 кг виготовлений із легкого, але міцного алюмінієвого сплаву, він ідеально підходить для подорожей і щоденного використання.
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
− Встановлюється на поверхні шириною від 1,2 до 5,8 см;
− Ручка з кульовою головкою 9,2 дюйма, вантажопідйомність 3,5 кг;
− 360° міні-кулькова головка на обох кінцях;
− Монтажні шпильки 1/4"-20;
− Нековзкі затискні колодки та фіксатор ручки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 г |
| Вид товара | Шарнірне кріплення |
| Диаметр | 1,2 – 5,8 см мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюмінієвий сплав + нержавіюча сталь + силікон |
| Мoдель | CO17 |
| Особенности | Витримує вагу до 3,5 кг, обертається на 360° |
| Размер | 235 х 85 х 47 мм |
| Совместимость | камери, світло, веб-камери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Тип крепежа | Затискач |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴










