
SSD Patriot P220 2TB 2.5" 7mm SATAIII
5 199 ₴
- В наличии
- Код: P220S2TB25
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Накопичувач SSD Patriot P220 2TB 2.5" 7mm SATAIII — ідеальне рішення для повсякденних завдань. Твердотільний накопичувач створено для найліпшої продуктивності, забезпечує максимальну швидкість читання до 550 МБ/с і швидкість записування до 500 МБ/с для блискавичного доступу до файлів, швидкого завантаження великих мультимедійних файлів.
Форм-фактор 2.5" не обмежує використання цього SSD у ноутбуках і нетбуках, низьке енергоспоживання збільшить час роботи від батареї, а брак обертових частин забезпечить нульовий рівень шуму.
Головні особливості:
− Технологія флеш-пам’яті TLC.
− Сертифікати стійкості: CE, FCC, RoHS.
− Проста установка і модернізація.
− Надійний захист даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 2048 GB |
| Скорость записи | 500 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Total Bytes Written | 960 |
| Група ємності | 1.92T - 2T |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | Black |
| Страна регистрации бренда | США |
| Модель SSD | P220 |
| Размер | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 5 199 ₴



