Твердотільний накопичувач Kingston DC600M — це SSD четвертого покоління SATA 3.0, 6 Гбіт/с і 3D TLC NAND, призначений для «змішаного використання» робочих навантажень. DC600M підходить для використання у великих серверах, що монтуються в стійку, і містить вбудований PLP на апаратній основі. За допомогою конденсаторів втрати живлення DC600M захищає дані від несподіваного збою живлення, щоб зменшити ймовірність втрати даних і забезпечити успішну повторну ініціалізацію накопичувача під час наступного увімкнення системи. DC600M розроблено для забезпечення затримки та узгодженості IOPS для системних інтеграторів, гіпермасштабованих центрів обробки даних і постачальників хмарних послуг.
РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ СЕРЕДОВИЩ ЦЕНТРІВ ОБРОБКИ ДАНИХ
Оптимізовано для задоволення високих вимог серверних RAID-додатків із низькою затримкою та узгодженістю вводу-виводу як ключових критеріїв дизайну.
АПАРАТНИЙ PLP
Конденсатори втрати потужності для захисту даних користувача від неочікуваної втрати потужності та підвищення продуктивності.
ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВІДМІННУ ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ (QOS)
Оптимізована передбачуваність продуктивності для виконання угод про рівень обслуговування (SLA).
ЄМНІСТЬ ДО 7680 ГБ
Оновіть та керуйте сховищем ємністю до 7680 ГБ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Скорость записи | 530 Мб/сек |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 960-1024GB |
| Колір SSD | Black |
| Модель SSD | DC600M |
| Объем накопителя | 960 GB |
| Назначение | Зберігання данних |
| Размер | 69,9 x 100 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 5 399 ₴





