KC600 від компанії Kingston - це твердотілий накопичувач (SSD) повнофункціональної ємності, розроблений для забезпечення виняткової продуктивності і функціональності системи.
Він відрізняється безпрецедентно малим часом початкового завантаження, а також високою швидкістю завантаження і передачі даних.
Накопичувач поставляється в 2,5-дюймовому форм-факторі і оснащений інтерфейсом SATA 3.0 з зворотною сумісністю.
У накопичувачі KC600 застосовується новітня технологія пам'яті 3D TLC NAND з підтримкою комплексного пакету безпеки, який включає 256-бітове апаратне шифрування AES, TCG Opal і eDrive. Накопичувач відрізняється швидкістю читання / запису до 550/520 МБ / с і дозволяє ефективно зберігати дані.
Він поставляється в пакетному комплекті, який забезпечує все необхідне для безперебійної і простої установки і модернізації в настільному комп'ютері і ноутбуці.
Включає в себе тільки накопичувач, в комплект не входить програмне забезпечення для клонування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Скорость записи | 520 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 480Gb - 512Gb |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Страна регистрации бренда | США |
| Модель SSD | KC600 |
| Размер | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴




