


Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger(mini) 1C 30W EU Black
549 ₴
- В наличии
- Код: CCGN070401
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 30W EU Black — це потужний та компактний пристрій, який забезпечує швидку та ефективну зарядку вашого електронного обладнання. Завдяки технології GaN (галій нітрид), цей зарядний пристрій забезпечує високу швидкість зарядки, що дозволяє вам економити час і залишатися завжди на зв'язку. Завдяки вбудованій системі захисту від перенапруги, цей пристрій забезпечує безпечну зарядку для вашого електронного обладнання.
ДИЗАЙН
Компактний дизайн і чорний колір роблять його ідеальним для використання в подорожах або вдома, дозволяючи заряджати ваші пристрої в будь-який час і в будь-якому місці. Цей зарядний пристрій — незамінний аксесуар для тих, хто цінує швидкість, ефективність та стиль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 30 W Вт |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V |
| Кабель | Нет |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | GaN5 Fast Charger(mini) 1C |
| Тип разъема | Type-C |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴



