Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ45 iWatch emergency charging source(1400mAh) White
499 ₴
- В наличии
- Код: 6941991109232
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Borofone BJ45 — це мініатюрний пауербанк, призначений спеціально для екстреної зарядки iWatch. Зручність, компактність і надійність — те, що робить мініатюрний акумулятор чудовим аксесуаром для вашого смартгодинника.
Одна з переваг Borofone BJ45 — його мініатюрний розмір, завдяки якому пауербанк легко поміщається в кишені або сумці. Це особливо зручно в поїздках, екскурсіях або інших ситуаціях, коли доступ до розетки обмежений.
Попри свою компактність, Borofone BJ45 забезпечує високу якість і стабільну роботу. Він оснащений безпечною технологією зарядки, що запобігає перегріву і перезарядці пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 53 |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | iWatch |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 1 A |
| Загальна потужність | 2,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ45 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 1 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Призначення павера | iWatch 1-9, SE/SE2, Ultra/Ultra2 |
| Размер | 74 х 50 х 16 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴










