Прогресивна система внутрішньої підвіски захищає від вібрації, випадкового падіння і впливу зовнішніх сил при роботі з диском.
"Твердий" захист даних робить AC532 відмінним вибором для портативного зберігання! Підтверджено тестами на падіння з висоти 1 метр.
Чотири кута AC532 покриті грубими текстурами, а продумана конструкція корпусу, з покриттям, яке з двох сторін, не тільки спрощує утримання і перенесення, але також дозволяє уникнути випадкового вислизання і падіння диска.
AC532 пройшов перевірку на підключення / витяг роз'єму 10 000 разів. Крім того, він відповідає міжнародним стандартам CE, FCC, RCM і BSMI, забезпечуючи безпеку для користувачів.
Портативний жорсткий диск Apacer разом з програмою Apacer Data Manager надають безпечну і зручну платформу для зберігання даних, яка підтримує односпрямовану і двосторонню синхронізацію, дає можливість резервного копіювання важливих особистих файлів і ефективно підвищує продуктивність роботи, що робить Ваше життя ще більш комфортною завдяки зручній системі цифрового зберігання даних!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 190 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | AC532 |
| Размер | 132.4 x 82 x 16.1 мм |
| Совместимость с брендом | Внутрішня підвіска від вібрації, ударостійкий, антиковзаюче покриття |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴





