
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Durable HD650 1TB Blue
2 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: AHD650-1TU31-CBL
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Тришарова конструкція корпусу HD650 включає унікальний, пружний гумовий матеріал, який амортизує найсильніші удари, спрямовані по його корпусу. Точність відтворення даних зростає, розмір файлів продовжує зростати. Відео мають формат 4К, а скоро і 8К, ігри займають багато місця, і ця тенденція до зростання зберігається. Настав час для дисків більшого обсягу. Ми раді запропонувати жорсткий диск великим об'ємом, що значно більше зовнішніх жорстких дисків попереднього покоління, швидкостями порту USB 3.2 Gen 1 і відсутністю необхідності зарядки. Портативний жорсткий диск HD650 має яскравий синій LED-індикатор, який показує стан передачі даних. Корпус виготовлений з міцного композитного пластика, надстійкого до подряпин і пошкоджень. Інтерфейс SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 забезпечує блискавичну швидкість передачі даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 201 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Синій |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | DashDrive Durable HD650 |
| Размер | 121 x 81 x 21 мм |
| Совместимость с брендом | Тришаровий захист від ударів |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴



