
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim Black
3 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: AHV620S-2TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У моделі HV620S перевірена продуктивність і надійність існуючих зовнішніх жорстких дисків , а сама вона представлена в новому дизайні. При товщині всього 11,5 мм диск виглядає дуже елегантно, і є надзвичайно компактним. На діловій зустрічі або в поході на природу диск HV620S не займе багато місця і завжди буде виглядати стильно. Опуклість по краях накопичувача захищає поверхню від подряпин, коли диск знаходиться в горизонтальному положенні. Витончені контури і гладка поверхня диска HV620S підкреслюють тонкий і елегантний зовнішній вигляд пристрою. Він ідеально підійде всім, хто любить демонструвати імідж професіонала або технічну обізнаність. Яскравий синій діод дозволяє дізнатися про зчитування даних з диска HV620S або запису на нього. Це допоможе вам запобігти відключенню диска під час операцій читання / запису.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 2000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 152 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | HV620S |
| Размер | 115 x 78 x 11,5 мм |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴



