Зовнішній накопичувач ADATA DashDrive Durable HD680, поєднує в собі сучасні матеріали і високоточне конструювання. Характеризується підвищеною конструктивною міцністю і забезпечує високу безпеку даних. Накопичувач має інтерфейс USB 3.0 для надшвидкісний передачі даних. Стильний, привабливий накопичувач з плавними контурами, спроектованого в ударопрочном виконанні - прекрасний засіб зберігання ваших безцінних файлів, розроблене для людей які ведуть активний і рухливий спосіб життя, але при цьому турбуються про збереження даних. У комплект входить кабель USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 201 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.0 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | HD680 |
| Размер | 121 x 81 x 21 мм |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴



