ADATA USB 3.1 DashDrive Durable HD650 — це сучасний зовнішній жорсткий накопичувач, що має тришарову конструкцію корпусу та форм фактор 2.5".
Верхній шар корпусу HD650 зроблений з унікального, пружного гумового матеріалу, який амортизує удари. Другий шар диску з міцного пластику, який не залишає подряпин та слідів від пальців.
Розміри додатків та файлів постійно зростають, тому настав час для дисків більшого обсягу. Об'ємом пам'яті 2Тб у HD650 дозволяє зберігати десятки тисяч фото у високій якості, сотні фільмів, десятки ігор та масштабних додатків.
Портативний жорсткий диск HD650 має яскравий синій LED-індикатор, який показує стан передачі даних. Корпус виготовлений з міцного композитного пластика, надстійкого до подряпин і пошкоджень.
Інтерфейс SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 забезпечує високу швидкість передачі даних — до 110 Мб/с.
PHD знадобиться користувачам, яким необхідно звільнити пам’ять на комп’ютері, додати пару терабайтів вільного місця або ж забезпечити збереження потрібних файлів та мати їх завжди під рукою. Оскільки малі розміри та компактність жорстких дисків дозволяють їх буквально ховати в кишені.
ADATA USB 3.1 DashDrive Durable HD650 стане чудовим вибором для активних людей, які постійно мандрують та потребують надійного і ємного сховища для своїх файлів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 201 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | HD650 |
| Підбренд | DashDrive |
| Размер | 80 x 22 x 2.25 мм |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴










