Зовнішній жорсткий диск HV320 від ADATA c датчиками ударів і захистом даних за технологією E2E (End-to-End).
ДУЖЕ ТОНКИЙ
Переносити великі масиви даних стало неймовірно просто. Пристрій HV320 товщиною всього 10,7 мм і ємністю 1 ТБ легко поміщається в задній кишені.
ПРИВАБЛИВЕ ОФОРМЛЕННЯ
Передня кришка HV320 має стильне матове покриття, приємне на вигляд і на дотик. У поєднанні з елегантною глянцевою рамкою жорсткий диск виглядає дуже привабливо.
ДОСТАТНЯ ЄМНІСТЬ ПАМ'ЯТІ
В епоху відеозаписів 4K та інших матеріалів високої роздільної здатності з великою кількістю гігабайт вам більше не доведеться зменшувати їх розмір. Модель HV320 має пам'ять ємністю 1 ТБ.
ДАТЧИКИ УДАРІВ
При падінні або ударах жорсткого диска можуть виникнути помилки і пошкоджені сектори. Модель HV320 оснащена датчиками ударів, які сповіщають користувача про наявність ударів або тряски за допомогою червоної лампочки індикатора.
БЕЗПЕКА ДАНИХ ЗАВДЯКИ ШИФРУВАННЮ НА ОСНОВІ АЛГОРИТМУ AES
Шифрування на основі алгоритму AES з довжиною ключа 256 біт забезпечує захист даних паролем і зберігає їх від сторонніх очей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | HV320 |
| Размер | 125.7 x 80.5 x 10,7мм |
| Совместимость с брендом | Тонкий та надійний, датчик ударів |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴








