


SSD Apacer AS340X 960GB 2.5" 7mm SATAIII 3D NAND Read/Write: 550/520 MB/sec
2 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: AP960GAS340XC-1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
AS340X об'ємом 960 ГБ — новий твердотільний накопичувач Apacer. SSD має інтерфейс SATA III, що забезпечує швидкість передачі 6 Гб / с і дозволяє досягти швидкості читання / запису до 550/510 МБ / с
ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДА
Доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе всього кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі SSD Apacer AS340X зможуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
SSD Apacer AS340X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем накопителя | 960 GB |
| Скорость записи | 520 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Страна производитель | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 960Gb - 1T |
| Колір SSD | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель SSD | AS340 Bulk |
| Размер | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴



