Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 550 / 500Мб / с. Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків. AS340 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання. Продається у пластиковій упаковці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 480 GB |
| Скорость записи | 520 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 75 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 480Gb - 512Gb |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель SSD | Apacer AS340 |
| Размер | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴




