
SSD Apacer AS340X 960GB 2.5" 7mm SATAIII 3D NAND Read/Write: 550/520 MB/sec Bulk
2 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: AP960GAS340XC
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
AS340X об'ємом 960 ГБ — новий твердотільний накопичувач Apacer. SSD має інтерфейс SATA III, що забезпечує швидкість передачі 6 Гб / с і дозволяє досягти швидкості читання / запису до 550/520 МБ / с.
ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДА
Доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе всього кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі SSD Apacer AS340X зможуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
SSD Apacer AS340X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Скорость записи | 520 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 960-1024GB |
| Колір SSD | Black |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель SSD | AS340 Bulk |
| Объем накопителя | 960 GB |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴



