Цей дисплей FHD із технологією VA та тристоронньою надтонкої рамкою забезпечує чудове зображення та незабутню якість. Крім того, широкий кут огляду 178° цього комп’ютерного монітора VA дозволяє насолоджуватися чітким зображенням. Конкретне використання продукту — бізнес.
ЗМЕНШЕННЯ ВТОМИ ОЧЕЙ
Технологія Flicker-Free, фільтр синього світла, 99% SRGB (NTSC 72%) роблять зображення більш реалістичним, кольори більш насиченими, коефіцієнт динамічної контрастності 20 мільйонів і 250 кд/㎡ (регульована яскравість) забезпечують тривалий час зменшення втоми очей.
УНІВЕРСАЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Монітор ПК забезпечує відеоінтерфейси через порти HDMI і VGA. Цей монітор HDMI має частоту оновлення 75 Гц (сумісний із більшістю звичайних відеокарт) і роздільну здатність FHD 1920x1080p. Ви можете підключити ігровий монітор до Xbox, ПК, ноутбуків тощо, передаючи високоякісні зображення, будь-яке перемикання між офісом і розвагами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koorui |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Монітор |
| Вхідний роз’єм | DP1.2 / HDMI2.0 / HDMI1.4 |
| Диагональ экрана | 27" дюйм |
| Діапазон потужності | 1080P 75 Гц |
| Цветовая гамма | sRGB 99% |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | 27N1 |
| Назначение | Для комп’ютерів |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Розміри | 68.7 х 46.5 х 13.5 см |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип панели | IPS |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/㎡ |
Информация для заказа
- Цена: 5 699 ₴










