Ulanzi MT-24 — це набір з триподу та кульової головки. Даний штатив створений для блогерів та любителів мобільної статичної зйомки або з рук.
Штатив Ulanzi MT-24 виготовлений з алюмінієвого сплаву, що дозволяє застосовувати його з пристроями, загальна вага яких не перевищує 2,5 кг, наприклад, з телефонами, екшн-камерами або DSLR камерами.
Штатив відповідає всім стандартним вимогам: він має кріплення з різьбленням 1/4 дюйма, силіконові вставки, що запобігають ковзанню по гладкій поверхні, роздільне регулювання довжини ніг. Дві останні характеристики дозволяють встановити штатив навіть на нерівній поверхні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Ulanzi |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Штатив |
| Висота штативу | 149 см |
| Додаткові характеристики, штативи | може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, к |
| Колір штативу | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | floor extension rod |
| Совместимость | з тримачами для смартфонів і камерами з роз’ємом 1/4" |
| Тип крепежа | різьба 1/4" |
| Тип штативу | Підлоговий штатив |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴



