Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh 18W Fast Charge (PLM18ZM) White
1 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: VXN4258CN
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh 18W Fast Charge White — це портативна батарея, яка допоможе зарядити смартфон або планшет. Завдяки компактному розміру її зручно брати із собою в поїздки та використовувати в разі потреби.
Інтерфейс USB-C підтримує двобічне швидке заряджання 18 Вт (максимум), що неабияк скорочує час заряджання.
Зовнішній акумулятор може похвалитися потужним обсягом на 20 000 мА·год, якого вистачить для роботи, повсякденного життя, відпустки й не тільки. Завдяки величезній ємності та 3 інтерфейсним портам (1xUSB-C, 2xUSB-A), Xiaomi Mi Power Bank 3 здатний заряджати декілька пристроїв одночасно.
У повербанк інтегрований чип з інтелектуальною системою, яка визначає потрібну потужність. Отже, Xiaomi Mi Power Bank 3 може заряджати не тільки телефони, а й різні інші smart-пристрої.
Xiaomi Mi Power Bank 3 також підтримує заряджання з низьким енергоспоживанням. Двічі натиснувши на кнопку, можна активувати режим мікрострумового заряджання й заряджати пристрої з низьким енергоспоживанням.
Xiaomi Power Bank 3 20000mAh має оболонку з полікарбонату й ABS-пластику, що забезпечує корпусу пристрою велику міцність. Вирізняється стильним дизайном і компактністю.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 440 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 18 W |
| Кабель | USB-A/Type-C |
| Комплект поставки | Power Bank, USB Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Модель Power bank | Mi Power Bank 3 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | Швидка зарядка батареї |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 150.6 x 72.2 x 26.3 mm |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴








