Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ40 Happy way 65W power bank(15000mAh) Metal Gray
1 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991107665
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Borofone BJ40 Happy way — пристрій для зарядки різноманітних мобільних пристроїв: смартфонів, бездротових навушників, смартгодинників тощо.
Модель може заряджати до двох пристроїв одночасно за допомогою роз’ємів USB Type-A та USB Type-C. Ємності 15000 мАг вистачить, щоб зарядити смартфон декілька разів.
За допомогою цифрового LED-дисплея ви точно знатимете, скільки заряду залишилося в акумулятора. Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 15000 мА/ч |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 336 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 65 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ40 Happy way |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 115 х 71 х 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, AFC |
| Цвет | Metal Gray |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴








