Тримач для телефону Ulanzi Vijim Bluetooth phone Shutter Hand Grip&Stand Holder (UV-1963 CapGrip)
599 ₴
- Нет в наличии
- Код: UV-1963
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Тримач для телефона Ulanzi Vijim Bluetooth phone Shutter Hand Grip&Stand Holder (UV-1963) забезпечує стабільну зйомку однією рукою та зменшує тремтіння зображення.
Ергономічний дизайн і шкіряне покриття забезпечують зручність користування пристроєм. Він не висковзуватиме з рук під час зйомки. Всередині тримач оснащений гумовою накладкою, яка забезпечує надійну фіксацію мобільного телефона.
Ulanzi Vijim Bluetooth phone Shutter Hand Grip&Stand Holder (UV-1963) сумісний з 99 % смартфонів. Тримач виконаний з пластика і має розсувну конструкцію, яка дозволяє надійно зафіксувати в ньому гаджети різного розміру.
Тримач для телефона Ulanzi CapGrip знизу оснащений стандартним різьбленням 1/4" для установки на штатив або монопод. Більше ніяких обмежень у зйомці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Гарантийный срок | 3 |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 |
| Вид товара | Тримач для мобільного |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Ulanzi Vijim Bluetooth phone Shutter Hand Grip&Stand Holder |
| Особенности | Сумісний з Android та iOS |
| Размер | 80 х 70 мм |
| Совместимость | зі смартфонами 60–83 мм |
| Тип крепежа | Затискач, різьба 1/4" |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴










