Тримач для телефону Ulanzi Vijim Universal Mobile Phone Clip (UV-2294 ST-22)
164,16 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 2294
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ulanzi Vijim Universal Mobile Phone Clip (UV-2294 ST-22) — тримач для смартфона з регулюванням нахилу та двома кріпленнями холодний башмак.
Ця пластикова модель сумісний з телефонами шириною від 55 до 87 мм. Смартфон швидко встановлюється на тримач, що дуже зручно. Він надає можливість регулювати кут нахилу смартфона на 180° та повертати на 360° для портретної та пейзажної зйомки.
Два кріплення холодний башмак призначені для додаткового обладнання, такого як камерне світло або мікрофон. Можливе використання обох одразу під час вертикальної зйомки на телефоні. За кріплення тримача до штатива, монопода або іншого обладнання відповідає стандартне різьблення 1/4 дюйма та швидкознімна платформа за типом ARCA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Материал | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 |
| Вид товара | Тримач для мобільного |
| Гарантийный срок | 3 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim Universal Mobile Phone Clip |
| Особенности | Регулювання кута нахилу, вертикальна й горизонатальна зйомка |
| Размер | 100 x 41 x 32 мм |
| Совместимость | зі смартфонами шириною 55–87 мм |
| Тип крепежа | різьба 1/4" |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 164,16 ₴










