



Тримач для планшету Ulanzi Vijim U-Pad II plastic tablet clamp (UV-2619 U-Pad II)
399 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2619
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Ulanzi Vijim U-Pad II plastic tablet clamp (UV-2619) — універсальний тримач для планшета. Він має широкий діапазон регулювання та надійну фіксацію ґаджета. До моделі можна під’єднати додаткове обладнання: підсвітку, мікрофон тощо.
Тримач сумісний із планшетами й телефонами, ширина яких становить 65–260 мм. Закріпити гаджет можна як у вертикальному, так і в горизонтальному положення. Він обладнаний двома типами регулювань: східчастою з фіксатором і плавною на пружині. Фіксується гаджет за допомогою затискача. Всередині є прогумовані вставки, які запобігають виникненню подряпин і потертостей на планшеті.
Тримач для планшета Ulanzi Vijim U-Pad II plastic tablet clamp (UV-2619) виготовлений із якісного ударостійкого пластику. У нижній частині є швидкознімне кріплення Arca і стандартна різьба 1/4”. У верхній частині розташоване кріплення «холодний черевик» для мікрофона або накамерного світла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Материал | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для планшета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 95 г |
| Вид товара | Тримач для планшета |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim U-Pad II plastic tablet clamp |
| Особенности | Прогумовані вставки, які запобігають ковзанню гаджета |
| Размер | 201 х 41 мм |
| Совместимость | з пристроями з шириною від 65 до 260 мм |
| Тип крепежа | холодний черевик, різьба 1/4" |
| Цвет | Black |
| Гарантийный срок | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴



