Спеціальна конструкція гумового бампера формує захисний буфер для нейтралізації зовнішнього впливу, що мінімізує шкоду від раптового удару під час доступу до даних.
Відповідний вимогам процедури IV MIL-STD-810G 516.6 (випробування на падіння), AC630 стійкий до падінь з висоти 1,22 метра без втрати даних.
AC630 забезпечує всебічний захист від пилу і потрапляння крапель води, що дозволяє користувачам насолоджуватися подорожжю без турбот.
Продуманий дизайн захисного бампера дозволяє акуратно зафіксувати кабель, коли він не використовується.
Інтерфейс USB 3.1 Gen 1 спрощує процес резервного копіювання даних, дозволяє легко обробляти мільйон зображень, півмільйона мелодій MP3 або 833 години відео в форматі Full HD.
Портативний жорсткий диск Apacer разом з програмою Apacer Data Manager надають безпечну і зручну платформу для зберігання даних, яка підтримує односпрямовану і двосторонню синхронізацію, дає можливість резервного копіювання важливих особистих файлів і ефективно підвищує продуктивність роботи, що робить Ваше життя ще більш комфортною завдяки зручній системі цифрового зберігання даних!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 2000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Черно-помаранчевий |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | AC630 |
| Размер | 143.3 x 92.9 x 20.1 мм |
| Совместимость с брендом | Гумовий бампер. Військовий стандарт MIL-STD-810G 516.6. Захист від подряпин, від пилу та води IP55. |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴





