Жорсткий диск Apacer AC633 оснащений унікальною внутрішньою підвіскою, що може знижувати вібрації, мінімізуючи удари, спричинені випадковими рухами.
Дана модель пройшла перевірку MIL-STD-810G 516.6 (Transit Drop Test), в результаті якої виявлено, що дані, при падінні з висоти близько 1 м, не пошкоджуються.
Зовні жорсткий диск Apacer AC633 ретельно покритий гумою, може протистояти розбризкуванню пилу та води.
AC633 має роз’єм USB Type-A , перевірений на міцність, оскільки пройшов 10 000 разів тестування підключення / відключення.
Швидкість передачі даних жорсткого диску Apacer AC633 до 5 Гбіт / с.Ємність даної моделі 1ТБ.Жорсткий диск Apacer AC633 забезпечить надійне, безпечне та зручне зберігання ваших даних та всієї необхідної інформації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем буфера | 8 MB |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 269 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Чорно-синій |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | AC633 |
| Размер | 139,5 x 88,36 x 21,6 mm |
| Совместимость с брендом | Унікальна внутрішня структура підвіски може знижувати вібрації |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 699 ₴





