Гумовий кожух і незалежна внутрішня підвіска чудово захищають диск від ударів і випадкових падінь.AC631 протестований за стандартом процедури IV MIL-STD-810G 516.6 (тест на випадкове падіння), що означає захист при випадковому падінні з висоти до 1,22 метра. Завдяки повністю герметичній конструкції, AC631 сертифікований по класу IP55 і може захистити дані в проливний дощ або вiд пилу. Об'ємні текстури на корпусі не тільки підкреслюють спортивний дух AC631, але і перешкоджають появі подряпин і відбитків пальців.Продумана конструкція кожуха обладнана слотом для зберігання кабелю USB.AC631 використовує роз'єм USB Type-A, який пройшов випробування на 10000-кратне підключення / витяг штекера, забезпечуючи гарантовану безпеку для користувачів.AC631 з його високою швидкістю передачі до 5 Гбіт / с призначений для ефективної обробки великих відео- або звукових файлів.
Ви можете насолоджуватися подорожжю без турбот з AC631!Портативний жорсткий диск Apacer разом з програмою Apacer Data Manager надають безпечну і зручну платформу для зберігання даних, яка підтримує односпрямовану і двосторонню синхронізацію, дає можливість резервного копіювання важливих особистих файлів і ефективно підвищує продуктивність роботи, що робить Ваше життя ще більш комфортною завдяки зручній системі цифрового зберігання даних!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 263 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Чорно-синій |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | AC631 |
| Размер | 152.96 x 93 x 21 мм |
| Совместимость с брендом | Гумовий бампер. Військовий стандарт MIL-STD-810G 516.6. Захист від подряпин, від пилу та води IP55. |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 699 ₴




