Софтбокс Ulanzi AS-L30 30CM Mini SoftBox (L081GBB1 AS-L30 )
999 ₴
- В наличии
- Код: L081GBB1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модифікатор м'якого світла Ulanzi AS-L30 Softbox з кріпленням Mini Bowens — компактний і портативний, його легко встановити та розібрати. Розроблений для відеосвітла Ulanzi LT028 40 Вт і LT005 60 Вт.
ОСОБЛИВОСТІ
− Ідеально підходить для ліхтарів COB : кріплення Mini Bowens ідеально підходить для широкого спектру ліхтарів від Ulanzi.
− Складний дизайн, який легко носити : створений для зйомки в дорозі, має вагу лише 220 г.
− Швидке встановлення та розбирання : натисніть, щоб налаштувати або запакувати за кілька секунд, заощаджуючи час для зйомки.
− Всеспрямоване м’яке світло : завдяки дизайну ліхтаря забезпечує м’яке всеспрямоване світло для великих площ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 220 г |
| Вид товара | Софтбокс |
| Диаметр | 30 см мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | AS-L30 |
| Размер | 105 х 390 мм |
| Совместимость | Ulanzi LT028 40 Вт і LT005 60 Вт |
| Тип крепежа | Кріплення Mini Bowens |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴









