Штатив Ulanzi MT-79 Portable Adjustable Light Stand Tripod (6.5') (UV-T075GBB1 MT-79)
799 ₴
- В наличии
- Код: T075GBB1
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Штатив Ulanzi MT-79 Portable Adjustable Light Stand Tripod (6.5') (UV-T075GBB1 MT-79) пропонує широкі можливості використання завдяки універсальному гвинту 1/4", який дозволяє підключати до нього різне обладнання, включаючи заливні ліхтарі, фото- та відеокамери, кліпси для мобільних телефонів та екшн-камери. Така універсальність робить його незамінним аксесуаром для фотографів, відеографів та любителів зйомки, яким необхідний універсальний інструмент для реалізації творчих ідей у різних сценаріях.
ЛЕГКО ПЕРЕНОСИМИЙ І ЗРУЧНИЙ У ЗБЕРІГАННІ
Цей штатив відрізняється легкістю та портативністю, що робить його ідеальним вибором для тих, хто часто подорожує або проводить зйомки у різних локаціях. Його можна легко утримувати однією рукою, зберігати в рюкзаку та носити із собою, не відчуваючи жодного дискомфорту. Завдяки цьому штатив завжди буде під рукою, коли вам потрібно зафіксувати ідеальний кадр у дорозі.
ДЛЯ КРЕАТИВНИХ ЗЙОМОК
Регульований кут 180° дозволяє цьому штативу задовольняти широкий спектр потреб у різних кутах зйомки. Чи то портретна фотографія, пейзажна зйомка чи креативний відеопроект, користувачі можуть легко налаштувати штатив для досягнення ідеального ракурсу. Ця гнучкість робить штатив ідеальним інструментом для експериментів з різними кутами та перспективами, дозволяючи фотографам та відеографам повністю розкрити свій творчий потенціал.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 550 г |
| Вид товара | Штатив |
| Висота штативу | 207 см |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1 кг |
| Колір штативу | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюміній+ABS-пластик |
| Мoдель | MT-79 |
| Особенности | Витримує вагу до 1 кг, обертається на 180° |
| Размер | 365 х 53 мм |
| Тип крепежа | різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴










