Тримач для телефону Ulanzi Vijim Smartphone Camera Grip With Fill Light (UV-3282A CG-02)
749 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3282A
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Ulanzi Vijim Smartphone Camera Grip With Fill Light (UV-3282A CG-02) забезпечує підвищену стійкість і зменшує тремтіння під час фото й відеозйомки. А три рівні підсвічування дозволяють налаштувати правильне світло.
ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН
Зручний та ергономічний тримач тримається на телефоні, як фотоапарат, і зменшує тремтіння під час фотографування або запису відео. Його ручка розташована під кутом, тому пристрій можна використовувати як настільну підставку.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Відстань між телескопічними затискачами становить 58–86 мм. Тримач сумісний з 99 % смартфонів.
ЗЙОМКА НА ВІДСТАНІ
Підтримка Bluetooth і дистанційний пульт керування дають змогу знімати на відстані 15 метрів. Більше не доведеться тримати смартфон, щоб зробити групове фото.
ЗРУЧНЕ КРІПЛЕННЯ
Модель оснащена портом для холодного башмака та стандартним гвинтовим отвором 1/4". Тримач можна під’єднати до різних пристроїв, таких як зовнішні мікрофони та ручні штативи.
ДО 120 ХВИЛИН АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Працює пристрій від акумулятора з ємністю 1000 мАг. Без підзарядки він витримує до 120 хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 118 |
| Вид товара | Тримач для мобільного |
| Гарантийный срок | 3 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS+силікон |
| Мoдель | Vijim Smartphone Camera Grip With Fill Light |
| Модулююче світло | Три рівні яскравості, колірна температура 5500К, індекс передачі кольору CRI 95+, яскравість 375 lux |
| Особенности | 120 хв роботи від вбудованого акумулятора, зйомка на відстані 15 м, дистанційне керування за допомогою Bluetooth |
| Размер | 79 х 82 х 53 мм |
| Совместимость | зі смартфонами 58–86 мм |
| Тип крепежа | Затискач, різьба 1/4" |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴










