Тримач для телефону Ulanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder (UV-3057 ST-06S white)
469 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3057
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Тримач для смартфона Ulanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder (UV-3057 ST-06S white) дає змогу прикріпити телефон із чохлом або без до штатива, монопода, кільцевої лампи, стабілізатора тощо.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Завдяки поворотному механізму можна легко перемикатися між горизонтальним і вертикальним положенням телефону. У процесі зйомки можна регулювати нахил на 170°. Це дає вам повний контроль над кутом зйомки й дозволяє створювати професійні кадри.
ЗРУЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
Модель підходить для смартфонів із шириною від 60 до 90 мм. Щоб дістати телефон з тримача, достатньо натиснути на стопор. Завдяки захисним вставкам із силікону гаджет буде надійно зафіксований і не буде пошкоджуватися в процесі використання.
РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ ЗЙОМКИ
Ulanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder ST-06S обладнаний двома кріпленнями холодний башмак, розташованими з боків тримача. Це дає можливість встановити додаткове обладнання, як-от мікрофон або світло, і значно поліпшити якість звуку та освітлення ваших зйомок. Тепер можна створювати професійні відео або фотографії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 51 |
| Вид товара | Тримач для мобільного |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim Plastic Cell Phone Holder |
| Особенности | Обертання на 360°, нахил на 180°, усередині захисні силіконові вставки |
| Размер | 105 x 32 x 30 мм |
| Совместимость | зі смартфонами з шириною 60–90 мм |
| Тип крепежа | холодний черевик, різьба 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 469 ₴








