Шарнірне кріплення Ulanzi R099 Ball Heads with Clamp (UV-2993 R099)
699 ₴
- В наличии
- Код: 2993
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Затискач-струбцин Ulanzi R099 Ball Heads with Clamp (UV-2993 R099) встановлюється за лічені секунди і кріпиться до будь-якої труби діаметром від 13 до 60 мм (перила, стійка, штатив, кермо, столи і т.д). Максимальне навантаження становить 1,5 кг, що дозволяє зафіксувати на нього будь-які портативні камери.
Обертання кульової головки на 360 градусів, завдяки якій ви зможете відрегулювати камеру під будь-яким кутом, швидко зафіксувати ручкою, а наявність гвинта 1/4 дюйма робить пристрій придатним для монітора, екшн-камери, цифрової дзеркальної фотокамери, світлодіодних ліхтарів, мікрофонів і т.д.
Затискач для кріплення камери виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву та точних анодованих алюмінієвих матеріалів з ЧПУ, а також із захисною щільною гумовою прокладкою в області затиску для запобігання подряпинам.
Затискач Ulanzi R099 дуже компактний та легкий, висота його 11 см, а вага всього 190 грам, тому його зручно брати із собою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 109 г |
| Вид товара | Затискач-струбцина |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюміній+ABS-пластик |
| Мoдель | R099 |
| Особенности | Витримує вагу до 1,5 кг, обертається на 360° |
| Совместимость | з пристроями з шириною від 13 до 60 мм |
| Тип крепежа | Затискач, різьба 1/4" |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴









