Штатив Ulanzi U-SELECT VT01 Multifunctional portable tripod (UV-2777 VT-01)
1 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: UV-2777
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Штатив U-SELECT VT-01 пропонує виняткову гнучкість завдяки можливості налаштування кута на 360 градусів, що дає змогу фотографам і відеооператорам зафіксувати панорамні краєвиди з будь-якого кута. Така особливість ідеально підходить для створення захоплюючих пейзажів, ширококутних міських сцен або динамічних спортивних подій, забезпечуючи максимальну гнучкість у виборі ракурсів і композицій.
ГОТОВНІСТЬ ДО ДІЇ В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ
З можливістю трансформації в монопод, цей штатив стає не тільки багатофункціональним, але й ідеальним рішенням для мобільної фотографії. Таким чином він підходить для зйомок в умовах обмеженого простору, спонтанних подій або в ситуаціях, коли необхідно швидко пересуватися. Це робить його особливо корисним для вуличної фотографії, спортивних заходів або документальної зйомки.
ПРОФЕСІЙНІ ЗНІМКИ ДЛЯ ВАШИХ ТОВАРІВ
Горизонтальний режим штатива призначений спеціально для продуктової фотографії, забезпечуючи ідеальне освітлення і ракурс для зйомки товарів. Ця функція дає змогу досягти професійного рівня знімків, роблячи їх ідеальними для каталогів, веб-сайтів і рекламних матеріалів. Зручність використання і можливість точного налаштування роблять цей режим незамінним для фотографів, що спеціалізуються на продуктовій зйомці, кулінарній фотографії або стильових знімках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,63 кг |
| Вид товара | Штатив |
| Висота штативу | 185 см |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальне навантаження — 3 кг, 4 секції, зйомна центральна колона в якості моноподу |
| Колір штативу | Black |
| Комплектация | Штатив, чохол |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | VT-01 |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, обертається на 360° |
| Размер | 575 x 115 x 115 мм |
| Тип крепежа | різьба 1/4" |
| Тип штативу | Підлоговий штатив |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴










