Навушники Baseus Encok Wireless headphone D02 Pro Black (2022 Edition)
999 ₴
- В наличии
- Код: NGTD010301
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навушники Baseus D02 Pro (2022 Edition) надійно сидять на голові, не заважають і видають збалансований об'ємний звук. А завдяки зручним амбушюрам у них ви непомітно для себе проведете цілий день і не відчуєте дискомфорту. Підключаються до гаджета по Bluetooth або з'єднуються з ним аудіокабелем. Складаються до компактних розмірів і працюють до 50 годин на одній зарядці.
ЗВУК
Baseus D02 Pro оснащені великими 40-мм динаміками, які видають чистий звук з добре помітними басами. Завдяки тому, що вони підтримують версію Bluetooth 5.3, звук передається стабільно без затримок і переривань.
ДИЗАЙН
Лаконічні й акуратні навушники м'яко охоплюють голову. Завдяки тому, що довжину наголов'я можна регулювати, їх можна легко і швидко адаптувати під практично будь-який розмір голови. Внутрішня частина амбушур зроблена з м'якої піни й обтягнута еко-шкірою. Вони повністю охоплюють вуха і щільно притискаються до них. Чаші навушників можна скласти всередину узголів'я: так їх буде зручніше носити всюди із собою.
УПРАВЛІННЯ
Усі елементи керування розташовані на лівій чаші навушників. Всього три кнопки, натискаючи на них, можна:
− увімкнути або вимкнути навушники;
− синхронізувати їх зі смартфоном;
− регулювати гучність;
− перемикати композиції;
− керувати викликами.
АКУМУЛЯТОР
У Baseus Encok D02 Pro вбудований акумулятор на 450 мАг. Однієї повної зарядки вистачає на 50 годин. Це еквівалентно тижню використання, якщо слухати музику по 6 годин на день. А якщо ви не встигнете вчасно їх поставити на зарядку, то просто з'єднайте їх з гаджетом аудіо кабелем 3.5 мм і продовжуйте слухати свої улюблені пісні.
ГАРНІТУРА
Завдяки вбудованому мікрофону, Baseus D02 Pro це ще й повноцінна Bluetooth-гарнітура. Ваш співрозмовник буде чути кожне вимовлене вами слово, без різниці, в який бік ви в цей час говорите.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | Оголовье |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 450 mAh |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Вихідний роз’єм 2 | Type-С |
| Комплект поставки | Навушники, кабель AUX 3,5 mm, зарядний кабель USB/Type-C |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в корпус навушників |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель навушників | D02 Pro (2022 Edition) |
| Радиус действия | до 12 м |
| Тип подключения | Комбіновані |
| Тип разъема | Bluetooth / AUX 3,5 мм |
| Час зарядки, год | 1.5 |
| Время работы | 50 год мин |
| Частотный диапазон | 20–20000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴










