
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger(mini) 1C 20W EU Blue
449 ₴
- В наличии
- Код: CCGN050103
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger(mini) 1C 20W EU BlueВ наличии
449 ₴
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger(mini) 1C 20W EU Blue — ідеальне рішення для тих, хто цінує компактність і ефективність. Цей пристрій принесе комфорт і зручність у ваше повсякденне життя, зберігаючи при цьому високу продуктивність і безпеку. Оснащений одним виходом USB Type-C, що забезпечує широку сумісність із зарядними кабелями різних пристроїв.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Легко поміститься в будь-яку сумку або кишеню і не займе багато місця на робочому столі, роблячи його ідеальним супутником у будь-яких поїздках.
− Володіє потужністю 20 Вт і підтримує протоколи швидкого заряджання Quick Charge 3.0 і Power Delivery, забезпечуючи максимально швидке й ефективне заряджання для вашого гаджета.
− Корпус виконаний з високоякісного АБС-пластика, який забезпечує міцність і довговічність, зберігаючи при цьому легкість і портативність.
− Вбудована система захисту від перегріву і перезарядки гарантує безпеку пристрою, що заряджається, захищаючи його від можливих пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | GaN5 (mini) 1C 20W EU |
| Тип разъема | Type-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴

